Agencja Wynajmu Rodziców

Przekład: Agnieszka Kalus
Wydawca: Wydawnictwo Lemoniada.pl
ISBN: 978-83-65223-77-7
Data premiery: 20 marca 2017
Liczba stron : 384
Format : 14,5x20,5 cm
Okładka : zintegrowana

NASZA CENA : 35,00 CENA RYNKOWA : 39,90
Darmowa wysyłka !

Uważaj, o czym marzysz, bo marzenia mogą się spełnić!
 
 
Dziesięcioletni Barry Bennett stworzył listę rzeczy, za które obwinia swoich rodziców. Na pierwszym miejscu znalazł się zarzut: „Są nudziarzami”, kolejne to między innymi: „Dali mi na imię Barry” oraz „Cały czas są zmęczeni”. Gdy w złości wymawia życzenie, że chciałby mieć lepszych rodziców, zostaje przeniesiony do równoległego świata, w którym dzieci same mogą wybrać wymarzoną rodzinę. Oto spełnia się marzenie Barry’ego. Wkrótce jednak chłopak przekona się, że wybór nie jest tak łatwy, jak się wydaje…
 
 
Bestsellerowa „Agencja Wynajmu Rodziców” będzie przeniesiona na duży ekran przez Fox 2000 Pictures. Autor David Baddiel, komik, pisarz i scenarzysta, stworzył pełną przygód i humoru powieść o tym, co wynika z nierozważnego szafowania swoimi marzeniami. Ilustracje wykonał Jim Field – artysta, który za swoje zabawne prace został uhonorowany nagrodą Roald Dahl Funny Prize.
 
 
Już od pierwszych stron nie mogłam się od tej książki oderwać i przeczytałam ją w ciągu jednego popołudnia. Każde dziecko, które choć raz w życiu marzyło o wymianie swoich rodziców na innych, może się przekonać, że czasem lepiej, gdy niektóre życzenia się nie spełniają.
Roksana (10 lat)
 
Książka była interesująca, zabawna, zadziwiająca. Polecam ją wszystkim, szczególnie tym, którzy są źli na swoich rodziców.
Kacper (8 lat)
 
 
Polecamy również: