Pakiet Pożądanie mieszka w szafie

Podtytuł: Pożądanie mieszka w szafie z torbą bawełnianą
Wydawca: Dobra Literatura
ISBN: 978-83-65223-50-0
Data premiery: 7 czerwca 2016
Wydanie: II
Liczba stron : 292
Format : 14,5 x 20,5 cm
Okładka : miękka ze skrzydełkami

NASZA CENA : 57,90 CENA RYNKOWA : 64,80
Darmowa wysyłka !

Mógłbym się nazywać Al Pacino, a nazywam się Piotr Adamczyk. Inicjały niby takie same. Zaczynamy się podobnie, ale dalej jest już zupełnie inaczej. Mógłbym się też nazywać Dustin Hoffman, George Clooney, Colin Firth albo nawet Johnny Depp. A nazywam się jak ten polski aktor, który grał papieża. Cały naród kochał polskiego papieża; myślę, że sporo z tego przeniosło się na Piotra Adamczyka, tamtego aktora, a mnie ominęło. [Fragment książki]

 

Po świecie mediów i męskich uniesień prowadzi nas Piotr Adamczyk, mężczyzna o nazwisku popularnego aktora. W wyniku szeregu pomyłek przychodzi mu zmierzyć się z blaskiem nie swojej sławy i zainteresowaniem nienależnych mu kobiet.

 

Pełna humoru, liryzmu, ale i erotyki opowieść o totalnym pożądaniu i zagubieniu. O pożądaniu kobiet, sławy, sukcesów, a także codziennych przedmiotów. O zagubieniu w świecie zewnętrznym — w nadmiarze, który przytłacza, nie dając dobrej możliwości wyboru, lecz także o zagubieniu w świecie wewnętrznym, we własnych słabościach.

_________________________________________________________________

Torba wykonana z bawełny, z nadrukowanym cytatem "Samemu może i dobrze się mieszka, ale zasypia fatalnie..." pochodzącym z książki Piotra Adamczyka "Pożądanie mieszka w szafie".

 
Bawełna naturalna 280 g/m2.
Wymiary produktu: 46x40 cm, dno 12 cm, ucho 15x90 cm.