Przyjemność czytania, która uzależnia

Pożądanie mieszka w szafie

"Pożądanie mieszka w szafie to powieść dopracowana i dopieszczona językowo, z trafnymi metaforami, często ubarwiona ironią, ale i wyczuwalnym dystansem do świata. To książka, która bardzo często wywołuje uśmiech na naszej twarzy, mimo iż odnosi się do rzeczy niezbyt wesołych. To zdecydowanie udany debiut autora".

 Na regale u Marty Mrowiec

"Jedna z lepszych powieści, jakie czytałam, pozwalająca wejść w świat samotnego mężczyzny, szukającego szczęścia w świecie, w którym prawie wszystko jest na sprzedaż. To książka skłaniająca do przemyśleń i dająca dużo pozytywnej energii i uśmiechu. Każda dziewczyna powinna sprawdzić, jak wygląda miłość z punku widzenia faceta. Przekonać się o tym, że nie tylko kobiety potrafią marzyć i śnić".

 Portal Granice.pl 

Kruchość skrzydeł

"To poruszająca książka, niebanalna, bardzo ciekawie napisana, angażująca, stawiająca mnóstwo pytań.  Miałam wrażenie, że w każdym rozdziale narasta napięcie, wzmaga się atmosfera niepewności. Polecam!"

Czytam bo lubię

"Kruchość skrzydeł to wzruszająca historia o siostrzanej miłości, dziecięcych marzeniach i wkraczaniu w świat ludzi dojrzałych. To także opowieść o uporze i chęci dorastania na własnych warunkach oraz o konfrontacji świata dorosłych ze światem dzieci. Niestety, to także, smutny obraz tego, jak można żyć razem, a jednak osobno, bez wzajemnego zrozumienia, empatii i akceptacji".

Marta Młodawska, Domowa Księgarnia

Minuta ciszy

"Książka to niezwykle intymny, zmysłowy lecz zarazem subtelny i niewulgarny opis zakazanej miłości, którą ciężko jest zaakceptować, a jeszcze ciężej zrozumieć".

Ifeelonlyapathy

"Minuta ciszy Siegfrieda Lenza to wyjątkowa pozycja, do której będę wracać, starając się zgłębiać istotę naszych dążeń do budowania trwałych więzi w tymczasowości i zatracania się w uczuciach, które budzą w nas chęć dotarcia do sensu istnienia i wprowadzają na ścieżkę dojrzewania i odkrywania siebie".

Opętani czytaniem, Joanna Jurkiewicz